O nás - Tanečné štúdio Bailador

O nás

tanecnikTanečné štúdio Bailador

 

Sme partia nadšencov, pre ktorých je tanec ich vášňou, závislosťou, životným štýlom. Tanec milujeme! Kedykoľvek, kdekoľvek. Či je to tanečná sála, diskotéka, bar, obývačka, ulička v obchode, chodník alebo zelená lúka, tancujeme všade. Keď prechádzame bytom, ideme tanečným krokom. Keď sedíme v kancelárii, pod stolom sa nám nohy hýbu v rytme tanca. Tanec nás sprevádza našimi životmi a tanec nás aj spojil dohromady.

A keďže máme veľkú túžbu sa o túto našu vášeň podeliť aj s ostatnými a ukázať im, aký môže byť život s tancom krásny, rozhodli sme sa založiť tanečné štúdio Bailador a „nakaziť“ našim nadšením pre tanec čo najviac z vás. Podeliť sa s vami o to, čo vieme, čo sme sa my roky učili.

Veríme, že si z našich kurzov vyberiete a že sa spolu už čoskoro stretneme na tanečnom parkete! Tešíme sa tam na vás!

Momentálne nás môžete stretnúť na parkete v Partizánskom v našich priestoroch na ZŠ Malinovského na Šípku a v Topoľčanoch v našich priestoroch v OC Junior.


 

 

Niečo viac o nás


 

IvkaIvana Chovancová

kubánska salsa, bachata, spoločenské tance, latino pre ženy

Ivka sa tancu venuje 10 rokov. Jej špecializáciou je kubánska salsa a bachata. V salse sa pýši bronzovou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2018 a v bachate striebornou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2017.

Okrem toho sa venuje spoločenským tancom a tiež sa špecializuje na latino pre ženy. Ivka je veselá, temperamentná, vždy s úsmevom na tvári.


 

PetoPeter Chovanec

kubánska salsa, bachata, spoločenské tance

Peťo začínal ako tanečník spoločenských tancov, ktorým sa venuje už jedenásty rok. Okrem nich rozvíja svoje umenie v kubánskej salse a bachate. V salse sa pýši bronzovou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2018 a v bachate striebornou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2017.

Peťo je hlavne veeeľmi vysoký, vždy dobre naladený a pripravený tancovať kedykoľvek a kdekoľvek!


 

Lucia Šandrik

kubánska salsa, latino pre ženy, minidance, tanečná príprava

Tanec je Luckina láska a vášeň…celoživotná. Začínala v ZUŠ v Trenčíne, pokračovala niekoľko rokov v spoločenskom tanci u manželov Paškovcov v Trenčíne, spoločenským tancom sa venovala aj v Bratislave v klube UNIdance. Práve tam sa začala venovať salse a bachate, ktorým sa venuje doteraz. Pôsobila v tanečnom zoskupení Sara Panero Ladies Team Slovakia, je spoluzakladateľkou tanečného klubu Salsa BN a Pozitivo Dance Factory. Vyučuje salsu, bachatu, latino pre ženy a Lady Styling v Bánovciach nad Bebravou, Trenčíne a Topoľčanoch. Rada sa tiež podieľa na organizácií tanečných eventov na Slovensku.

V našom štúdiu vedie kurzy kubánskej salsy, latino pre ženy, minidance a tanečnej prípravy.


 

Anita Vespalec Kvardová

jóga

Anita je lektor jógy, ktorý nadšene šíri jógové učenie okolo seba nielen na hodinách ale aj v živote.
S Jógou sa stretla pred 10 rokmi a svoje skúsenosti a znalosti posúva tretím rokom ďalej medzi ľudí ako lektor s medzinárodným certifikátom RYT-200.
Anita je veselá slobodná duša, ktorá miluje cestovanie, pohyb, prírodu a Život sám.
Okrem Jógy sa venuje freedivingu, plávaniu, mindfullnes a koučovaniu. Organizuje jógové a meditačné pobyty v horách i na vode.

V našom štúdiu vedie kurzy jógy pre začiatočníkov a hatha jógy pre mierne pokročilých.

 

KarolKarol Zaťko

tango argentino

Karol Zaťko je diplomovaný učiteľ spoločenských tancov. Dlhoročné pedagogické skúsenosti v tejto oblasti zúročuje ostatných šesť rokov v tanci tango argentíno. Nuansy tohoto podmanivého tanca mu približovali uznávaní tanečníci ako Lucas Panero a Cintia Tinelli, Pablo Antonio Alonso, Lászlo Buday a Andrea Pirity, Miguel Sumaria a ďaľší.

.

.


Tanečné štúdio Bailadorbailador7_slogan
Malinovského 1160/31
958 06 Partizánske
Občianske združenie, zaregistrované Ministerstvom
vnútra SR, č. spisu VVS/1-900/90-43916
IČO: 42372721
DIČ: 2024110275