O nás

tanecnikTanečné štúdio Bailador

 

Sme partia nadšencov, pre ktorých je tanec ich vášňou, závislosťou, životným štýlom. Tanec milujeme! Kedykoľvek, kdekoľvek. Či je to tanečná sála, diskotéka, bar, obývačka, ulička v obchode, chodník alebo zelená lúka, tancujeme všade. Keď prechádzame bytom, ideme tanečným krokom. Keď sedíme v kancelárii, pod stolom sa nám nohy hýbu v rytme tanca. Tanec nás sprevádza našimi životmi a tanec nás aj spojil dohromady.

A keďže máme veľkú túžbu sa o túto našu vášeň podeliť aj s ostatnými a ukázať im, aký môže byť život s tancom krásny, rozhodli sme sa založiť tanečné štúdio Bailador a „nakaziť“ našim nadšením pre tanec čo najviac z vás. Podeliť sa s vami o to, čo vieme, čo sme sa my roky učili.

Veríme, že si z našich kurzov vyberiete a že sa spolu už čoskoro stretneme na tanečnom parkete! Tešíme sa tam na vás!

Momentálne nás môžete stretnúť na parkete v Partizánskom v našich priestoroch na ZŠ Malinovského na Šípku a v Topoľčanoch v našich priestoroch v OC Junior.


 

 

Niečo viac o nás


 

IvkaIvana Chovancová

kubánska salsa, bachata, spoločenské tance, latino pre ženy

Ivka sa tancu venuje 10 rokov. Jej špecializáciou je kubánska salsa a bachata. V salse sa pýši bronzovou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2018 a v bachate striebornou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2017.

Okrem toho sa venuje spoločenským tancom a tiež sa špecializuje na latino pre ženy. Ivka je veselá, temperamentná, vždy s úsmevom na tvári.


 

PetoPeter Chovanec

kubánska salsa, bachata, spoločenské tance

Peťo začínal ako tanečník spoločenských tancov, ktorým sa venuje už jedenásty rok. Okrem nich rozvíja svoje umenie v kubánskej salse a bachate. V salse sa pýši bronzovou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2018 a v bachate striebornou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2017.

Peťo je hlavne veeeľmi vysoký, vždy dobre naladený a pripravený tancovať kedykoľvek a kdekoľvek!


 

EvkaEva Točíková

jumping

Evka obľubovala akýkoľvek šport už od detstva. V súčasnosti obľubuje predovšetkým JUMPING. Jumpingu sa venuje takmer dva roky. Je to šport, v ktorom sa skrýva detská hravosť spojená s dynamikou a energiou a jej cieľom je podeliť sa s touto radosťou z pohybu s ostatnými 🙂

.

.


 

MajkaMária Krúpová

jumping

Majka má rada pohyb. Rada behá, korčuľuje. V minulosti sa venovala zumbe, no potom vyskúšala jumping a ten ju uchvátil! Po tom, čo sa mu rok aktívne venovala sa rozhodla absolvovať trénerský kurz a teraz vedie hodiny jumpingu v našom štúdiu 🙂

.

.


 

KarolKarol Zaťko

tango argentino

Karol Zaťko je diplomovaný učiteľ spoločenských tancov. Dlhoročné pedagogické skúsenosti v tejto oblasti zúročuje ostatných šesť rokov v tanci tango argentíno. Nuansy tohoto podmanivého tanca mu približovali uznávaní tanečníci ako Lucas Panero a Cintia Tinelli, Pablo Antonio Alonso, Lászlo Buday a Andrea Pirity, Miguel Sumaria a ďaľší.

.

.


 

 

 Emilia_Wohlandova1aEmília Wohlandová

detské kurzy

Emília sa tancu venuje už od šiestich rokov. Absolvovala I. aj II. cyklus tanečného odboru na prievidzskej SZUŠ Xoana, momentálne študuje pedagogiku v Banskej Bystrici. Od šestnástich rokov pravidelne vyučuje deti od 4 až do 18 rokov. Venuje sa štýlom balet, jazz, moderné tance MTV, waccking a voggue, latino a orient.
V roku 2019 jej zverenkyne vo veku 10-13 rokov získali 1. misto na Majstrovstvách Európy.
.
.

 

Daniela Kozmonová

detské kurzy

Daniela sa tancu venuje od 3 rokov. Absolvovala I. aj II. cyklus tanečného odboru na prievidzskej SZUŠ Xoana, venuje sa ľudovému tancu, baletu, jazzu, moderným tancom, latino a orientu.

Okrem tanca tiež študuje psychológiu na UKF v Nitre.

.

.


.

Tanečné štúdio Bailadorbailador7_slogan
Malinovského 1160/31
958 06 Partizánske
Občianske združenie, zaregistrované Ministerstvom
vnútra SR, č. spisu VVS/1-900/90-43916
IČO: 42372721
DIČ: 2024110275