O nás

tanecnikTanečné štúdio Bailador

 

Sme partia nadšencov, pre ktorých je tanec ich vášňou, závislosťou, životným štýlom. Tanec milujeme! Kedykoľvek, kdekoľvek. Či je to tanečná sála, diskotéka, bar, obývačka, ulička v obchode, chodník alebo zelená lúka, tancujeme všade. Keď prechádzame bytom, ideme tanečným krokom. Keď sedíme v kancelárii, pod stolom sa nám nohy hýbu v rytme tanca. Tanec nás sprevádza našimi životmi a tanec nás aj spojil dohromady.

A keďže máme veľkú túžbu sa o túto našu vášeň podeliť aj s ostatnými a ukázať im, aký môže byť život s tancom krásny, rozhodli sme sa založiť tanečné štúdio Bailador a „nakaziť“ našim nadšením pre tanec čo najviac z vás. Podeliť sa s vami o to, čo vieme, čo sme sa my roky učili.

Veríme, že si z našich kurzov vyberiete a že sa spolu už čoskoro stretneme na tanečnom parkete! Tešíme sa tam na vás!

Momentálne nás môžete stretnúť na parkete v Partizánskom v našich priestoroch na ZŠ Malinovského na Šípku a v Topoľčanoch v našich priestoroch v OC Junior.


 

 

Niečo viac o nás


 

IvkaIvana Chovancová

kubánska salsa, bachata, spoločenské tance, latino pre ženy

Ivka sa tancu venuje 10 rokov. Jej špecializáciou je kubánska salsa a bachata. V salse sa pýši bronzovou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2018 a v bachate striebornou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2017.

Okrem toho sa venuje spoločenským tancom a tiež sa špecializuje na latino pre ženy. Ivka je veselá, temperamentná, vždy s úsmevom na tvári.


 

PetoPeter Chovanec

kubánska salsa, bachata, spoločenské tance

Peťo začínal ako tanečník spoločenských tancov, ktorým sa venuje už jedenásty rok. Okrem nich rozvíja svoje umenie v kubánskej salse a bachate. V salse sa pýši bronzovou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2018 a v bachate striebornou medailou z Majstrovstiev Českej republiky SUT 2017.

Peťo je hlavne veeeľmi vysoký, vždy dobre naladený a pripravený tancovať kedykoľvek a kdekoľvek!


 

Zuzana Žilinská

kubánska salsa, spoločenské tance, latino pre ženy

Zuzka je multi-style tanečníčka, choreografka, trénerka a inštruktorka, ktorá sa venuje tancu už
od roku 1993.
Počas svojej súťažnej kariéry Zuzana dosiahla obdivuhodné výsledky v sólových, párových a
skupinových tancoch v rôznych štýloch. Môže sa pýšiť niekoľkonásobnými titulmi majstra Slovenska, Európy, ale aj poprednými umiestneniami na majstrovstvách sveta.
Za uplynulých 28 rokov sa venovala a naďalej sa vzdeláva v širokom spektre tancov od disco, hip-hop, folklór, jazz, rock‘n‘roll, show dance, tango argentino, cez spoločenské tance po salsu, bachatu a iné afro-latino tance.

V našom štúdiu vedie kurzy spoločenských tancov, kubánskej salsy a latino pre ženy.


 

Laura Pidychová

minidance, tanečná príprava, showdance

Laura je študentkou maturitného ročníka súkromného konzervatória Dezidera Kardóša v Topoľčanoch.
 
Zbožňuje všetky druhy tancov, špecializuje sa ale na pohybové hry, klasický, moderný a ľudový tanec. Na tanci sa jej najviac páči, že dokáže slobodne vyjadriť svoje city telom. 
 
„Tanec je komunikácia medzi telom a dušou. Vyjadruje to, na čo slová nestačia. „
.
.

 

KarolKarol Zaťko

tango argentino

Karol Zaťko je diplomovaný učiteľ spoločenských tancov. Dlhoročné pedagogické skúsenosti v tejto oblasti zúročuje ostatných šesť rokov v tanci tango argentíno. Nuansy tohoto podmanivého tanca mu približovali uznávaní tanečníci ako Lucas Panero a Cintia Tinelli, Pablo Antonio Alonso, Lászlo Buday a Andrea Pirity, Miguel Sumaria a ďaľší.

.

.


Tanečné štúdio Bailadorbailador7_slogan
Malinovského 1160/31
958 06 Partizánske
Občianske združenie, zaregistrované Ministerstvom
vnútra SR, č. spisu VVS/1-900/90-43916
IČO: 42372721
DIČ: 2024110275