O nás

tanecnikTanečné štúdio Bailador

 

Sme partia nadšencov, pre ktorých je tanec ich vášňou, závislosťou, životným štýlom. Tanec milujeme! Kedykoľvek, kdekoľvek. Či je to tanečná sála, diskotéka, bar, obývačka, ulička v obchode, chodník alebo zelená lúka, tancujeme všade. Keď prechádzame bytom, ideme tanečným krokom. Keď sedíme v kancelárii, pod stolom sa nám nohy hýbu v rytme tanca. Tanec nás sprevádza našimi životmi a tanec nás aj spojil dohromady.

A keďže máme veľkú túžbu sa o túto našu vášeň podeliť aj s ostatnými a ukázať im, aký môže byť život s tancom krásny, rozhodli sme sa založiť tanečné štúdio Bailador a “nakaziť” našim nadšením pre tanec čo najviac z vás. Podeliť sa s vami o to, čo vieme, čo sme sa my roky učili.

Veríme, že si z našich kurzov vyberiete a že sa spolu už čoskoro stretneme na tanečnom parkete! Tešíme sa tam na vás!

Momentálne nás môžete stretnúť na parkete v Partizánskom v našich priestoroch na ZŠ Malinovského na Šípku.


Niečo viac o nás


 

IvkaIvana Chovancová

Ivka sa tancu venuje 5 rokov. Jej špecializáciou je kubánska salsa a bachata. Okrem nich sa venuje spoločenským tancom a tiež sa špecializuje na ženský latino styling a pohybovú prípravu detí. Ivka je veselá, temperamentná, vždy s úsmevom na tvári.

.

.

.


 

PetoPeter Chovanec

Peťo začínal ako tanečník spoločenských tancov, ktorým sa venuje už siedmy rok. Okrem nich rozvíja svoje umenie v kubánskej salse a bachate. Peťo je hlavne veeeľmi vysoký, vždy dobre naladený a pripravený tancovať kedykoľvek a kdekoľvek!

.

.

.


 

EvkaEva Točíková

Evka obľubovala akýkoľvek šport už od detstva. V súčasnosti obľubuje predovšetkým JUMPING. Jumpingu sa venuje takmer dva roky. Je to šport, v ktorom sa skrýva detská hravosť spojená s dynamikou a energiou a jej cieľom je podeliť sa s touto radosťou z pohybu s ostatnými :-)

.

.

.


 

MajkaMária Krúpová

Majka má rada pohyb. Rada behá, korčuľuje. V minulosti sa venovala zumbe, no potom vyskúšala jumping a ten ju uchvátil! Po tom, čo sa mu rok aktívne venovala sa rozhodla absolvovať trénerský kurz a teraz vedie hodiny jumpingu v našom štúdiu :)

.

.

.


 

LenkaLenka Magátová

Lenka miluje aktívny život, pohyb, hudbu, zábavu. Vo voľnom čase sa venuje fitnessu a rada relaxuje pri behu v prírode. Neexistuje snáď šport, ktorý by nevyskúšala. Najviac ju však uchvátila ZUMBA. Bolo to hneď na prvej hodine ktorej sa zúčastnila asi pred siedmimi rokmi. Preto sa rozhodla, že sa jej bude venovať nie len ako účastníčka lekcií ale aj ako certifikovaná lektorka.

.

.


 

KarolKarol Zaťko

Karol Zaťko je diplomovaný učiteľ spoločenských tancov. Dlhoročné pedagogické skúsenosti v tejto oblasti zúročuje ostatných šesť rokov v tanci tango argentíno. Nuansy tohoto podmanivého tanca mu približovali uznávaní tanečníci ako Lucas Panero a Cintia Tinelli, Pablo Antonio Alonso, Lászlo Buday a Andrea Pirity, Miguel Sumaria a ďaľší.

.

.


 

482665_4661730833673_1746586247_nVeronika Dudová (Aliyah)

S orientálnym tancom sa prvýkrát stretla pred ôsmimi rokmi. Najskôr pre nedostatok možností začala ako samouk, neskôr navštevovala rôzne workshopy slovenských i zahraničných lektorov a lektoriek, až sa sama rozhodla orientálny tanec učiť a absolvovala lektorský kurz v Oriental Dance Academy u Mily el Kral. V orientálnom tanci jej učarovali jeho tradičné, folklórne formy, najmä baladi, tarab a najnovšie iracká kawleeya. Tanec pre ňu znamená byť v plnom kontakte so svojimi emóciami, možnosť byť sama sebou…

.


 

IMG_5164Ladislav Centár

Ako tanečník začal v roku 1980 v našom domácom súbore Jánošík v Partizánskom, počas štúdia v Bratislave (1985-1989) tancoval v súbore Dimitrovec a Ekonóm. Od roku 1989 vedie folklórny súbor Jánošík, v roku 1992 spolu s manželkou založili a dodnes vedú aj detský folklórny súbor Fialka.
Je autorom desiatok choreografií pre Jánošík  a Fialku.
.
.
.
.

.

Tanečné štúdio Bailadorbailador7_slogan
Malinovského 1160/31
958 06 Partizánske
Občianske združenie, zaregistrované Ministerstvom
vnútra SR, č. spisu VVS/1-900/90-43916
IČO: 42372721
DIČ: 2024110275