Podporte nás

2_percentaMilí priatelia,

 

radi by sme vás aj tento rok oslovili a poprosili o poukázanie vašich 2% z daní nášmu občianskemu združeniu. Podporíte tým naše projekty a pomôžete nám propagovať pohyb a tanec medzi obyvateľmi nášho regiónu. Vaše 2% z daní nám v minulých rokoch pomohli úspešne zrealizovať viacero projektov zameraných na deti aj dospelých – Mesto v tanci, Salsa na Dúhe, Detský tanečný tábor, BIG Latino festival, Baťovka bachata day, atď.

Aj tento rok sme pripravili viacero projektov pre podporu tanca a tanečnej kultúry v našom regióne a pokračujeme v aktívnej propagácii tanca, organizovaní tanečných podujatí, kurzov pre deti aj dospelých, workshopov a tančiarní. Tento rok máme v pláne zúčastniť sa aj na tanečných súťažiach, sme presvedčení, že úspešne 🙂

Veríme, že sa Vám naše aktivity páčia. Na ich organizovanie je však potrebnej veľa energie, času aj financií. Nie všetky tieto aktivity sme schopní financovať z vlastných prostriedkov, preto sme odkázaní na pomoc sponzorov a podporovateľov. Dúfame, že aj Vy sa rozhodnete podporiť naše aktivity a pomôcť nám tak vytvárať prostredie pre aktívne a zmysluplné trávenie voľného času obyvateľov nášho regiónu.

Viac informácií ako postupovať pri poukazovaní svojich 2% z daní a potrebné údaje nájdete na tomto odkaze.

 

Ďakujeme Vám za Vašu podporu!

 

Tím tanečného štúdia Bailador